Verslo kraujotaka ir sveikata: tvarkingi finansai
Straipsnis Verslo kraujotaka ir sveikata: tvarkingi finansai
Puiki verslo idėja, jos pagrindu įkurta įmonė, sparti plėtra, naujų rinkų horizontai ir nuolat auginamas pelnas – idiliškas sėkmingo verslo paveikslas. Pernelyg gražu, kad būtų tiesa? Sėkminga idėja ir augimas – iš tiesų įkvepiantys veiksniai, sutinka finansų žinovai. Tačiau jie primena svarbų dalyką – verslo augimo idilėje kartais užmirštami gan paprasti pamatiniai dalykai, tokie kaip finansinių srautų valdymas.
2 min read |
Kaip verslui kovoti su aukšta infliacija
Veiksmų planas Kaip verslui kovoti su aukšta infliacija
Naujausias tarptautinio tinklo Grant Thornton tyrimas parodė, kad smulkaus ir vidutinio verslo atstovai nežino, kaip apsaugoti savo verslą esant didelei infliacijai. Dalinamės Grant Thornton paruoštu veiksmų planu, kuris padės išvengti didesnių nuostolių esant aukštai infliacijai.
2 min read |
Kapitalas pardavimams kartoti
Straipsnis Kapitalas pardavimams kartoti
Kiekvienos įmonės vadovai žino, kas tai yra apyvartinis kapitalas. Deja, dažna įmonė apyvartinio kapitalo stebėseną išleidžia iš akių arba susizgrimba jį analizuoti, tik ištikus krizei. Apie tai, kodėl svarbu nuolat stebėti apyvartinio kapitalo parametrus, pasakoja audito, apskaitos ir konsultacijų įmonės „Grant Thornton Baltic“ finansų konsultacijų vadovas Vaidas Repečka.
Vidaus auditas plečiasi – jis tampa verslo rizikų valdymo paslauga
Straipsnis Vidaus auditas plečiasi – jis tampa verslo rizikų valdymo paslauga
Veikiausiai, dėl ankstesnių laikų santvarkos, „vidaus auditas“ asocijavosi su N. Gogolio pjese „Revizorius“ – įmonės darbuotojai buvo bauginami kažkuo, kas ateis iš išorės ir juos nubaus. Tačiau situacija keičiasi – auditas pradėtas sieti su verslo tobulinimo bei valdymo įrankiu. Apie tai, kuo svarbus vidaus auditas ir kodėl jį profesionaliau atliks auditorius iš šalies, pasakoja audito, apskaitos ir konsultacijų įmonės „Grant Thornton Baltic“ finansų konsultacijų vadovas Vaidas Repečka.
Apyvartinio kapitalo valdymas
Įmonės finansai Apyvartinio kapitalo valdymas
Grant Thornton patirtis
Apie biudžetą įmonėje
Įmonės finansai Apie biudžetą įmonėje
Biudžetas: kam ir kaip?
Kodėl įmonės skaidomos arba jungiamos?
Verslo reorganizavimas Kodėl įmonės skaidomos arba jungiamos?
Verslo reorganizavimas.
Įmonių reorganizacija (III)
Straipsnis Įmonių reorganizacija (III)
Įmonių reorganizacija: verslo, finansiniai, teisiniai ir mokestiniai aspektai (III)

Grant Thornton Baltic UAB

Susisiekite su mumis