Teikiame teisines konsultacijas Lietuvos ir užsienio klientams komercinės teisės ir investicijų klausimais. Pagrindinės mūsų veiklos sritys susijusios su teisiniais patikrinimais, verslo įsigijimu, įmonių reorganizavimu, susijungimais ir įsigijimais bei sutarčių teise. Taip pat konsultuojame ir rengiame dokumentus darbo teisės ir imigracijos klausimais bei atstovaujame klientus derybose, rengiant sutartis ir sprendžiant ginčus teisme.

Siųsti užklausą

Paslaugos

Teisiniai sprendimai verslo startui

Padedame greitai įsteigti įmonę, filialą ar nuolatinę buveinę Lietuvoje, atidaryti banko sąskaitą, įsiregistruoti PVM mokėtojų registre ir gauti visas veiklai reikalingas licencijas.

Teisiniai sprendimai verslo vystymui

Mūsų komanda teikia paslaugas vietos ir tarptautinėms įmonėms valdant, reorganizuojant ir likviduojant dukterines įmones, filialus ir atstovybes Lietuvoje.

Vadovų bei darbuotojų įdarbinimas

Pasirūpinsime gerai apgalvotomis darbo sutartimis ir naudų paketo aprašymu, konfidencialios informacijos apsauga, darbuotojų duomenų tvarkymu ar akcijų opcionų taisyklėmis, įdarbinimu iš ES bei trečiųjų šalių, nuotolinio darbo organizavimu.

Finansų technologijos - Fintech

Sukaupę didžiulę patirtį pinigų plovimo prevencijos ir atitikties srityje bei turėdami stiprią finansų ekspertų komandą, konsultuojame klientus finansinių paslaugų teikimo, elektroninių pinigų, mokėjimo įstaigų licencijavimo, kapitalo formavimo, tarpusavio skolinimo platformos operatorių įrašymo į operatorių sąrašą ir kitais veiklos klausimais.

Migracija ir persikėlimas

Jums, Jūsų šeimos nariams bei organizacijos darbuotojams padedame gauti nacionalinę ir Europos Sąjungos (Šengeno) vizas, leidimus gyventi, e-rezidento statusą, teikiame tarpininkavimo raštus bei užtikriname sklandų persikėlimą į Lietuvą.