Teikiame teisines konsultacijas Lietuvos ir užsienio klientams komercinės teisės ir investicijų klausimais. Pagrindinės mūsų veiklos sritys susijusios su teisiniais patikrinimais, verslo įsigijimu, įmonių reorganizavimu, susijungimais ir įsigijimais bei sutarčių teise. Taip pat konsultuojame ir rengiame dokumentus darbo teisės ir imigracijos klausimais bei atstovaujame klientus derybose, rengiant sutartis ir sprendžiant ginčus teisme.

Siųsti užklausą

Teisė

Bendrovės vidaus teisininko paslauga

Kliento pageidavimu, mūsų teisininkai gali atvykti į kliento bendrovę ir dalyvauti kasdieninėje bendrovės veikloje, sekdami procesus iš vidaus ir patardami bendrovės vadovams bei darbuotojams, tokiu būdu padėdami minimizuoti galinčias kilti netinkamo teisės aktų laikymosi pasekmių rizikas.

Bendrovių ir komercinė teisė

Rengiame jungtinės veiklos, nekilnojamojo turto nuomos, tiekimo, kitas komercines sutartis. Teikiame teisines išvadas, atstovaujame klientus derybose bei teisiniuose ginčuose.

Darbo teisė

Rengiame su darbo santykiais susijusius dokumentus darbdaviams, teikiame išvadas dėl parengtų dokumentų (darbo sutartis, konfidencialumo ir nekonkuravimo susitarimus, akcijų opcionų taisykles ir akcijų suteikimo sutartis, darbo tvarkos taisykles ir kt.).

Finansų technologijos - Fintech

Sukaupę didžiulę patirtį pinigų plovimo prevencijos ir atitikties srityje bei turėdami stiprią finansų ekspertų komandą, konsultuojame klientus finansinių paslaugų teikimo, elektroninių pinigų, mokėjimo įstaigų licencijavimo, kapitalo formavimo, tarpusavio skolinimo platformos operatorių įrašymo į operatorių sąrašą ir kitais veiklos klausimais.

Migracija

Mūsų patyrę teisės konsultantai teikia pagalbą darbdaviams (juridiniams asmenims) sprendžiant ES ir trečiųjų šalių piliečių įdarbinimo klausimus: konsultuojame ir rengiame dokumentus dėl leidimų gyventi ir dirbti Lietuvos Respublikoje, A1 pažymėjimų, e. rezidento kortelių išdavimo.

Mokymai

Rengiame mokymus aktualiomis teisės temomis. Savo mokymuose koncentruojamės ties to meto aktualijomis, apžvelgiame teisės teoretikų ir praktikų keliamas problemas ir jų sprendimo būdus bei vadovaujamės aktualia teismų praktika.

Grant Thornton Baltic naujienlaiškis

Prenumeruokite naujienas

Prenumeruokite audito, apskaitos, mokesčių, teisės ir verslo konsultacijų naujienas. Pirmieji el. paštu gaukite Grant Thornton Baltic naujienas, ekspertų patarimus, profesionalias įžvalgas verslui ir informaciją apie renginius.

Įžvalgos

Daugiau įžvalgų