article banner

Apskaita

Ekspertė

Alma Ziziliauskienė

Partnerė, atsakinga už apskaitos paslaugas

Sužinokite daugiau

Strateginis pranašumas

Dinamiškos organizacijos savo visą energiją turi skirti verslo tobulinimui, auginimui. Užsakomosios paslaugos Jums gali pagelbėti tai padaryti.

Kai kurių paslaugų atlikimo perleidimas trečiosioms šalims Jums ne tik leidžia susikoncentruoti ties savo verslu, tačiau padidina jų efektyvumą bei sumažina išlaidas.

Šiuo metu Grant Thornton užsakomųjų paslaugų vertė mūsų versle siekia 224 mln. €. Todėl nepaisant Jūsų organizacijos dydžio ar vietos, mes pritaikome motyvą ir intuiciją tam, kad Jūsų verslas vystytųsi ir augtų efektyviausiai.

Kodėl pasirinkti Grant Thornton?

Grant Thornton daugiau nei 1000 žmonių teikia užsakomąsias paslaugas visame pasaulyje.

Kuomet kalbame apie užsakomąsias paslaugas, mes netikime iš anksto paruoštais sprendimais. Todėl atidžiai domimės Jūsų verslo poreikiais, todėl prieš pateikdami prasmingą patarimą ateities veiklai, mes išanalizuojame visus niuansus susijusius su komerciniu kliento kontekstu.

Būdami tarptautine organizacija, veikiančia daugiau nei 130 valstybių, mes galime pasidalinti savo patirtimi bet kurioje valstybėje. Tačiau mes taip pat turime daug patirties vietinėje rinkoje, tad galime veikti ir regioninėje rinkoje. Tai reiškia, jog galime Jums pasiūlyti geriausią variantą: tarptautinį vardą su puikiai patirtimi vietinėje rinkoje.

Instinktas augti

Dvejus metus iš eilės būdami greičiausiai augančia apskaitos organizacija visame pasaulyje, mes suprantame augimo svarbą verslui. Todėl, kad ir kokias paslaugas nuspręstumėte mums patikėti, mes visuomet užtikrinsime, kad gautumėt pačią tinkamiausią komandą.

Kokias paslaugas teikiame?

Grant Thornton teikiame skaidrias paslaugas:

Siųsti užklausą