Visi savininkai ir vadovybė yra suinteresuoti savo įmonės sėkme. Jie nori užtikrinti, kad jų įmonės veikla ir rezultatai būtų kontroliuojami, o sistemos veiktų sklandžiai.

Su verslo rizika susijusios paslaugos padeda šių tikslų pasiekti. Mūsų verslo rizikos paslaugos skirtos privatiems verslininkams ir valdžios institucijoms, jų valdomoms organizacijoms, savivaldybėms, fondams ir piliečių asociacijoms. 

Atsiųskite mums savo užklausą

Mes teikiame šias paslaugas:

Vidaus auditas ir vidaus kontrolė

Vidaus auditoriaus funkcijų vykdymas viešosiose įstaigose ir verslo subjektuose, vidaus kontrolės sistemos efektyvumo vertinimas ir konsultavimas visais vidaus kontrolės procedūrų rengimo klausimais.

Rizikos vertinimas

Verslo procesų ir rizikos vertinimų gairių nustatymas.

Individualios paslaugos

Konkrečiam tikslui skirti, ribotos apimties auditai, patikrinimai ir analizės.

Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos paslaugos

Auditas ir patarimai, kaip reikėtų laikytis su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu susijusių rizikos valdymo procedūros taisyklių.

Finansinių technologijų (FinTech) įmonių rizikos valdymas ir veiklos reguliavimas

Su finansinėmis technologijomis (FinTech) susijusios naujos rizikos kyla daugelyje sričių, įskaitant tarpvalstybinius sandorius ir duomenų privatumą. Siūlome paslaugas atitikties teisės aktams, išsamaus patikrinimo, rizikos valdymo ir kovos su pinigų plovimu srityse.

Mūsų patirtis

Mūsų verslo rizikos ir vidaus audito komandos specializacija – vidaus audito ir rizikos valdymo paslaugos finansinių paslaugų, verslo ir viešojo sektoriaus klientams. Patyrusių specialistų komanda kasmet įvykdo daugybę patikrinimo, vidaus audito ir rizikos vertinimo projektų. Finansinių technologijų (FinTech) pramonei augant, dirbdama su daugybe finansinių technologijų įmonių, tokių kaip vadinamieji skaitmeniniai bankai varžovai (angl. challenger banks), tarpusavio skolinimo platformos, mokėjimo paslaugų teikėjai, skaitmeninės piniginės, kriptovaliutų įmonės ir t. t., komanda sukaupė ilgametę patirtį ir kompetenciją.

Susisiekite su mumis

Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip Grant Thornton ekspertai gali Jums padėti teikdami verslo rizikos valdymo ir vidaus audito paslaugas, susisiekite su mumis dar šiandien.