Žinome, kad sėkmė yra kiekvieno verslo savininko ir vadovybės varomoji jėga.

Vidaus auditas atlieka pagrindinį vaidmenį saugant verslo turtą, optimizuojant veiklą, vertinant valdyseną, atitiktį, kontrolių bei rizikų valdymą, o tai yra svarbūs komponentai siekiant tvarios sėkmės dinamiškoje verslo aplinkoje. Nesvarbu, ar esate privatus verslininkas, vyriausybės institucija, jų valdomos organizacijos, mes esame čia, kad jums padėtume.

 

 • Dirbame su jumis
 • Verte pagrįsti sprendimai
 • Go Beyond požiūris
 • Dirbame su jumis
  Dirbame su jumis
  Atraskite bendradarbiavimo sprendimus, pritaikytus jūsų verslo kultūrai ir augimo etapui, paremtus galingu tarptautiniu tinklu.
 • Verte pagrįsti sprendimai
  Verte pagrįsti sprendimai
  Mūsų judrus požiūris ir pasaulinė kompetencija, užtikrina aktyvų rizikos, kontrolių valdymą ir novatoriškus sprendimus, kurie skatina teigiamą pažangą siekiant tvarumo ir sėkmės.
 • Go Beyond požiūris
  Go Beyond požiūris
  Suteikiame patirtį, kuri neapsiriboja įprasta veikla, kad sukurtume sprendimus, kurie paskatintų teigiamą verslo pažangą.

Paslaugos

Vidaus auditas licenzijuotoms finansų sektoriaus įmonėms

Lietuvos finansų sektoriaus įmonėms pritaikytos vidaus audito paslaugos užtikrina norminių aktų laikymąsi, rizikos valdymą ir veiklos tobulumą.

Vidaus auditas ES / užsienio paramos fondų projektams

Vidaus auditas ES/užsienio paramos fondų projektams padeda užtikrinti veiklos ir susijusių išlaidų atitiktį reikalavimams.

Vidaus auditai įmonėms, sertifikuotoms ISO

Vidaus auditas yra atitiktis ISO standartui ir valdymo sistemos efektyvumo bei veikimo įvertinimas, renkant objektyvius atitikties ir veiklos įrodymus.

Kodėl verta rinktis Grant Thornton Baltic

 • Organizacijos siekiančios efektyvios vidaus rizikos valdymo ir kontrolės sistemos turi ieškoti sprendimų paremtų trijų linijų modeliu (three lines model). Mūsų atliekamos vidaus audito paslaugos suteikia įmonei galimybę įgyvendinti trečiąją liniją ir pilnai užtikrina nepriklausomu bei objektyvumu paremtus vertinimus bei patarimus vadovybei, valdybai bei kitoms suinteresuotoms šalims.
 • Kasdieninėje veikloje  vadovaujamės į klientą orientuotais paslaugų teikimo principais, sutelkiant dėmesį į tai, kaip galima efektyviai valdyti ir sumažinti jūsų verslo aplinkoje kylančią riziką. 
 • Globalus pasiekiamumas leidžia teikti nuoseklias ir aukštos kokybės vidaus audito paslaugas tarptautinėms įmonėms, užtikrinant standartų ir praktikos vienodumą skirtinguose regionuose. Šis mūsų išskirtinumas yra ypač naudingas klientams, dirbantiems tarptautiniu lygiu, nes tai leidžia suderinti vidaus audito metodologijas, nepaisant valstybių sienų.
 • Siekiame, kad atliekant vidaus auditą Jūsų patirtis būtų sklandi, darbų eiga – aiški, o komunikacija - nuolatinė. Mūsų tikslas – paversti audito procesą pridėtinės vertės patirtimi, suteikiančia įžvalgų, kurios prisidėtų prie Jūsų verslo tikslų ir veiklos procesų tobulinimo.

Susisiekite su mumis

Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, kaip Grant Thornton ekspertai gali Jums padėti teikdami vidaus audito paslaugas, susisiekite su mumis dar šiandien.