Darbo užmokestis bei personalo valdymas yra vienas iš daugiausiai iššūkių keliančių klausimų. Grant Thornton užsakomųjų paslaugų komanda kartu su Jūsų pagalba gali išspręsti šiuos klausimus, leisdama Jums susikoncentruoti ties verslo augimu.

Teikiamos darbo užmokesčio apskaitos paslaugos:

 • Darbo užmokesčio skaičiavimas;
 • Darbo užmokesčio ir avanso mokėjimų duomenų parengimas elektroninei bankininkystei;
 • Atsiskaitymo lapelių siuntimas el. paštu darbuotojams;
 • Atostogų rezervo apskaita;
 • Mokesčių, susijusių su darbo užmokesčio apskaita ir deklaravimas;
 • Darbo užmokesčio ataskaitos vidiniam naudojimui;
 • Darbo užmokesčio sąnaudų ir įsipareigojimų, atostogų rezervo duomenų eksportas į buhalterinės apskaitos programas;
 • Informacija darbo užmokesčio išmokėjimui pagal kiekvieną darbuotoją;
 • Istorinių darbo užmokesčio duomenų kaupimas;
 • Reguliarus informavimas apie susijusių įstatymų pakeitimus;
 • Konsultacijos darbo užmokesčio apskaitos klausimais;
 • Reakcija į visas Jūsų užklausas.

Darbo užmokesčio apskaitos paslaugas teikia kvalifikuoti specialistai, turintys darbo patirties įvairiuose verslo sektoriuose, laisvai bendraujantys su klientais rusų, anglų ir lietuvių kalbomis, gebantys naudotis įvairiomis apskaitos ir valdymo sistemomis, darbo užmokesčio ir personalo valdymo apskaitos programomis („Navision“, „Rivilė“, „Debetas“, „Directo“, „Alga 2000“, „EuroSkaita“ ir kt.).

Atsakome už darbo kokybę, garantuojame profesionalumą ir kompetenciją ir užtikriname absoliutų duomenų konfidencialumą.

Susidomėjote? Susisiekite su mumis ir aptarsime detales.

 

Kodėl verta rinktis užsakomąsias darbo užmokesčio apskaitos paslaugas?

Darbo užmokesčio apskaita gali sudaryti nemenką įmonės sąnaudų dalį, nes ji reikalauja daug laiko ir investicijų į specializuota personalo ir darbo užmokesčio apskaitos programinę įrangą. Be to, personalas, skaičiuojantis darbo užmokestį, turi žinoti visas įstatymų naujoves, o šie, kaip žinia, gana dažnai keičiasi. Patikėję darbo užmokesčio apskaitą Grant Thornton galėsite būti ramūs, kad:

 • Darbo užmokesčio apskaita visada bus atlikta teisingai ir laiku. Kiekvienos įmonės darbo užmokesčio apskaitą atlieka keletas darbo užmokesčio buhalterių – taip mes užtikriname, kad paslaugos visada būtų suteiktos laiku ir kokybiškai. Niekada nepraleisime termino dėl kurio nors darbuotojo ligos ar nebuvimo darbe.
 • Darbo užmokesčio duomenys niekada nenutekės. Darbo užmokesčio apskaitai atlikti naudojame pačias moderniausiais ir saugiausias technologijas, o keitimasis informacija visada apsaugotas slaptažodžiais.
 • Visada bus laikomasi asmens duomenų tvarkymo reikalavimų. Darbo užmokesčio apskaita taip pat apima ir nemažos apimties asmens duomenų tvarkymą. Galime užtikrinti, kad asmens duomenų tvarkymas, įrašymas, saugojimas, perdavimas, atskleidimas ar sunaikinimas bus atliekamas pagal taikomus reikalavimus.
 • Darbo užmokesčio apskaita atliekama laikantis teisės aktuose nustatytų reikalavimų. Mes nuolat sekame mokesčių ir darbo teisės pasikeitimus ir atitinkamai atnaujiname darbo užmokesčio programinę įrangą. Tai reiškia, kad Jums nereikės tam skirti papildomo laiko ir neturėsite papildomų išlaidų.

Kitos paslaugos:

Apskaitos paslaugos

Siūlome profesionalias buhalterinės apskaitos paslaugas ir sprendimus tiek didelėms, tiek vidutinėms įmonėms.

Konsultacijos mokesčių klausimais

Klientams siūlome platų mokesčių paslaugų spektrą verslo įmonėms, taip pat konsultuojame visais Lietuvos, ES ir tarptautinių mokesčių aspektais.

Konsultacijos teisės klausimais

Mūsų teisininkai gali padėti įmonei jos kasdieninėje veikloje, taip pat teikia visas su komercine teise susijusias paslaugas vietos ir tarptautiniams klientams.

Verslo ir finansų valdymo konsultacijos

Siūlome tokias paslaugas kaip įmonių konsultavimas finansų klausimais, analitinės ir tyrimų technologijos, konsultavimas sukčiavimo klausimais, konsultavimas kovos su pinigų plovimu klausimais, verslo vertinimas, konsultavimas kapitalo klausimais, išsamus finansinis patikrinimas.