Sukaupęs solidžią darbo patirtį dabar klausiate "Kas toliau?". Grant Thornton gali Jums pasiūlyti naujus iššūkius.

Profesionalūs žmonės prisijungia prie mūsų norėdami pritaikyti savo įgūdžius įveikiant naujus ir praturtinančius iššūkius bei prisijungti prie mūsų įmonės ateities formavimo. 

Mes vertiname Jūsų sukauptą patirtį, todėl suteiksime Jums didelę atsakomybę formuojant ryšius su klientais, vadovaujant ir mokant komandos narius, naudojantis mūsų veiklos sričių įžvalgomis, lyderiaujant bei organizuojant renginius klientams.

Mes visuomet ieškome patyrusių profesionalių žmonių.

Kodėl specialistai renkasi Grant Thornton?

Grant Thornton - tai vienas pirmaujančių tarptautinių tinklų audito, apskaitos ir konsultacijų rinkoje. Klientai nori dirbti su mumis, kadangi esame iniciatyvūs, reiklūs kokybei, galintys sukurti pridėtinę vertę kiekvienoje verslo srityje. Mūsų kolektyvas dirbdamas vadovaujasi Grant Thornton vertybėmis, kurios suteikia galimybę mūsų žmonėms veikti dinamiškai. Grant Thornton išskirtinumą kuria šie elementai:

Mūsų kultūra

Mes džiaugiamės, jog su mumis dirba tiek daug talentingų ir perspektyvių žmonių, kurie įneša į mūsų organizaciją kūrybiškumo ir entuziazmo. Mes mokomės vieni iš kitų, bendradarbiaujame norėdami pasiūlyti išskirtinius rezultatus savo klientui.

Įsitraukimas

Mes manome, jog darbuotojas neturi turėti dviejų asmenybių, vienos – darbui, kitos – gyvenimui. Todėl mes skatiname savo žmones atskleisti ir vystyti jų individualias savybes. Džiaugiamės, jog komandos narių skirtumai praturtina mūsų kolektyvą ir įgalina mus sukurti geresnį rezultatą mūsų klientui.

Tobulėjimas

Savo komandą kviečiame tobulinti įgūdžius specialiuose mokymuose bei lyderystės programose. Siūlome dalyvauti CA (specialiose) apskaitos programose. Mūsų komanda taip pat tobulinasi kituose aukštos kokybės vidiniuose Grant Thronton akademijos mokymuose.

Savo ribų praplėtimas

Mes suprantame, jog mūsų žmonės norėdami tobulėti ir augti, turi save išstumti iš komforto zonos. Palaikome šią inciatyvą siūlydami pareigas, projektus bei klientus, kurie leidžia Jums augti ir tobulėti savo profesiniam kely.

Augančios bendruomenės

Kaip ir visi žmonės, mes negalime dirbti izoliuotai. Esame bendruomenės, kuriai reikalinga mūsų pagalba, nariai. Prie šios bendruomenės gyvenimo mūsų žmonės prisideda svariu darbo bei pasiekimų įnašu, mainais gaudami vertingos patirties. 

Norite prisijungti?

Jei norite paspartinti savo augimą profesiniame pasaulyje, apsvarstykite galimybę prisijungti prie Grant Thornton Baltic.

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el. paštu karjera@lt.gt.com į temos laukelį įrašę norimos užimti pozicijos pavadinimą.

Mūsų ofisai

Vilnius | Kaunas | Klaipėda

2004 metais trys Baltijos šalys prisidėjo prie stiprios Tarptautinės įmonių grupės ir pradėjo darbus Grant Thornton Baltic vardu. Lietuvoje mūsų komanda dirba trijuose didžiuosiuose miestuose.