Įmonės ir jos organizacinės struktūros sėkmę lemia protingi sprendimai ir efektyvus valdymas, todėl finansų valdymas yra vienas svarbiausių procesų įmonėje. Verslo sprendimų (įskaitant ir strategijos kūrimą) kokybė ir jų įgyvendinimo efektyvumas daro tiesioginę įtaką veiklos rezultatams, vertybių ir valdymo standartų sukūrimui bei jų laikymuisi. 

Kuo mes galime padėti?

Kaip mes dirbame?

Verslo ir finansų konsultantas yra dažnai įtraukiamas į audito, apskaitos, teisės ir mokesčių projektų darbo grupes. Dirbdami kartu su įvairių sričių profesionalais savo klientams galime pasiūlyti kompleksines paslaugas „iš vienų rankų“.

Kokią naudą suteikiame klientui?

Daugumai įmonių reikia ne tik paprastos buhalterinės apskaitos paslaugų, bet ir įmonės finansinės veiklos optimizavimo konsultacijų. Dėl to klientai, kurie rūpinasi savo konkurencingumu bei ilgalaike sėkme, naudojasi finansinių konsultacijų paslaugomis.

Mūsų tikslas – maksimizuoti Jūsų verslo ir turto vertę, kai priimate strateginius sprendimus, ieškote papildomų finansinių resursų, investuojate, įsigyjate kitą verslą ar parduodate savąjį.

Mūsų specialistai padeda surasti sprendimus, apimančius visus su sandoriais susijusius aspektus, įskaitant teisinius ir mokestinius klausimus, finansinę atskaitomybę, verslo rezultatų pagerinimo galimybes bei veiksnius, susijusius su strateginiais pokyčiais.

Siųsti užklausą

Paslaugos

Išsamus patikrinimas - Due diligence

Finansinis išsamus patikrinimas (financial due diligence) – kruopšti įsigyjamos įmonės veiklos finansinė, mokestinė ir teisinė analizė, kurią atlikus, parengiama ataskaita, kurioje pateikiama detali patikrintos įmonės apžvalga. Mes siekiame padėti savo klientams priimti pagrįstą investicinį sprendimą suteikdami jiems finansinio išsamaus patikrinimo paslaugas, kurios yra aiškiai susietos su jų reikalavimais kaip pirkėjais ir tinkamos jų finansuotojams.

Fintech

Sparčiai besikeičiantis pasaulis ir besivystančios technologijos skatina kurti naujus verslo modelius, tokius kaip elektroninių mokėjimų įstaigos, virtualios valiutos paslaugų teikėjai ir finansų organizacijos. Grant Thornton Baltic teikia šioms įmonėms paramą ir patarimus.

Įmonių finansų valdymas

Konsultuojame klientus ne tik nuo nuo pirmųjų žingsnių - verslo planavimo ir steigimo, bet ir detaliai išanalizavę įmonės finansinius veiklos parametrus, patariame kaip išspręsti iškilusias problemas, prisidėti prie verslo augimo, procesų tobulinimo, kaštų optimizavimo, efektyvaus pinigų srauto valdymo visuose jūsų įmonės gyvavimo cikluose.

Verslo vertinimas

Įmonės vertinimas yra vienas iš svarbiausių žingsnių verslo pardavimo procese. Mes remiamės tarptautiniu mastu pripažinta metodika, o mūsų parengta įmonės/verslo vertinimo ataskaita leidžia savininkui geriau suprasti savo verslo vertę dar prieš pradedant pardavimo procesą. Lygai taip pat dažnai šia paslauga naudojasi ir klientai, kurie nori įsigyti kitas įmones.

Įmonių susijungimas ir įsigijimas, pardavimo ir skaidymo sandoriai

Konsultuojame klientus dėl visų pagrindinių sandorių sudarymo proceso aspektų: pirkėjo arba potencialios susijungimo arba įsigijimo sandorio šalies suradimas, pradinė analizė ir vertinimas, derybos, išsamus patikrinimas, sandorio kainos struktūrizavimas, teisinių dokumentų parengimas ir oficialus sandorio užbaigimas.

Obligacijų savininkų interesų gynimas

Grant Thornton teikia Obligacijų savininkų interesų gynimo, teisių apsaugos paslaugas. Mes turime išteklius, žinias ir naujausias technologijas. Obligacijų savininkų interesų gynimas · Obligacijų savininkų interesų atstovavimas

Išorinio finansininko paslaugos

Ar jums reikia patarimų, kaip plėtoti savo verslą, o gal norite pagerinti bendrą savo verslo pelningumą? Tada mūsų Išorės finansininko paslaugos gali būti tinkamiausias sprendimas.

Mokymai

Mokymai įmonių savininkams bei vadovams, finansų direktoriams, buhalteriams finansų valdymo temomis. Mūsų ekspertai turi didelę regioninę kompetenciją ir glaudžiai bendradarbiauja su mūsų kolegomis iš viso pasaulio. Jie taip pat mielai dalijasi savo patirtimi su mūsų klientais.

Verslo ir finansų valdymo konsultacijos

Grant Thornton konsultacinių paslaugų apžvalga

Žiūrėti video