article banner

Verslo ir finansų valdymo konsultacijos

Ekspertas

Inga Miliauskienė

Finansinių konsultacijų skyriaus vadovė

Sužinokite daugiau

Įmonės ir jos organizacinės struktūros sėkmę lemia protingi sprendimai ir efektyvus valdymas, todėl finansų valdymas yra vienas svarbiausių procesų įmonėje. Verslo sprendimų (įskaitant ir strategijos kūrimą) kokybė ir jų įgyvendinimo efektyvumas daro tiesioginę įtaką veiklos rezultatams, vertybių ir valdymo standartų sukūrimui bei jų laikymuisi. 

Kuo mes galime padėti?

Kaip mes dirbame?

Verslo ir finansų konsultantas yra dažnai įtraukiamas į audito, apskaitos, teisės ir mokesčių projektų darbo grupes. Dirbdami kartu su įvairių sričių profesionalais savo klientams galime pasiūlyti kompleksines paslaugas „iš vienų rankų“.

Kokią naudą suteikiame klientui?

Daugumai įmonių reikia ne tik paprastos buhalterinės apskaitos paslaugų, bet ir įmonės finansinės veiklos optimizavimo konsultacijų. Dėl to klientai, kurie rūpinasi savo konkurencingumu bei ilgalaike sėkme, naudojasi finansinių konsultacijų paslaugomis.

Mūsų tikslas – maksimizuoti Jūsų verslo ir turto vertę, kai priimate strateginius sprendimus, ieškote papildomų finansinių resursų, investuojate, įsigyjate kitą verslą ar parduodate savąjį.

Mūsų specialistai padeda surasti sprendimus, apimančius visus su sandoriais susijusius aspektus, įskaitant teisinius ir mokestinius klausimus, finansinę atskaitomybę, verslo rezultatų pagerinimo galimybes bei veiksnius, susijusius su strateginiais pokyčiais.

Siųsti užklausą