Kai informacijos ir pasirinkimų tiek daug, labai svarbu šalia turėti gerą mokytoją ir padėti tvirtus pagrindus savo sėkmingai profesinei karjerai.

Ieškodamos patarimų į Grant Thornton kreipiasi ne tik pasaulyje pirmaujančios kompanijos ir organizacijos, bet ir talentingi jauni žmonės, norintys užtikrintai žengti savo pirmuosius karjeros žingsnius. Startuodami su mumis, Jūs gausite reikiamą pagrindą, kuris padės Jums tapti patikimu ekspertu.

Kodėl Grant Thornton?

Grant Thornton - tai vienas pirmaujančių tarptautinių tinklų audito, apskaitos ir konsultacijų rinkoje. Klientai nori dirbti su mumis, kadangi esame iniciatyvūs, reiklūs kokybei, galintys sukurti pridėtinę vertę kiekvienoje verslo srityje. Mūsų kolektyvas dirbdamas vadovaujasi Grant Thornton vertybėmis, kurios suteikia galimybę mūsų žmonėms veikti dinamiškai. Savo karjeros pradžiai Grant Thornton verta rinktis dėl šių elementų:

Tarptautiškumas

Grant Thornton Baltic yra pasaulinio tinklo Grant Thornton International dalis. Prie tinklo prisijungusios jau daugiau nei 138 šalys, kurių biuruose dirba daugiau nei 58 tūkst. specialistų. Lietuvoje dirbantys profesionalai perima globalią kolegų patirtį, kurią neretai panaudoja dirbdami ne tik su Lietuvos, bet ir dideliais tarptautiniais klientais.

Komanda

Mes manome, jog darbuotojas neturi turėti dviejų asmenybių, vienos – darbui, kitos – gyvenimui. Todėl mes skatiname savo žmones atskleisti ir vystyti jų individualias savybes. Džiaugiamės, jog komandos narių skirtumai praturtina mūsų kolektyvą ir įgalina mus sukurti geresnį rezultatą mūsų klientui.

Ar žinojote, kad susumavus Grant Thornton Baltic Lithuania partnerių darbo stažą gauname net 195 metus?! O kur dar kitų kolegų patirtis ir ekspertinės įžvalgos - pasiruoškite būti įkvėptais.

Karjera

Ar žinojote, kad daugiau nei 80 % entuziastingų, pas mus praktiką atliekančių studentų pasilieka komandoje gerokai ilgiau? Pastebėję jauno kolegos potencialą, mielai pasiūlome jam darbo vietą.

Jau atliekant praktiką, gausi realias darbines užduotis. Tai padės greičiau tobulėti, pasimatuoti tikro specialisto poziciją ir jaustis vertingu komandos nariu.

Renginiai

Apie renginius, vykstančius Grant Thornton Baltic jau sklando legendos! Su tavimi pasidalinsime ne tik pasakojimais, bet būtinai pakviesime į įsimintiniausius mūsų įmonės nuotykius.

Mokymai

Praktikai priėmę naujus talentus, į juos žiūrime kaip į pilnaverčius komandos narius. Dėl to, vykstant tradiciniams Grant Thornton Akademija mokymams, galėsi juose dalyvauti ir išgirsti naujausias įžvalgas iš savo srities ekspertų.

Norite prisijungti?

Jei norite sėkmingai startuoti profesiniame pasaulyje, apsvarstykite galimybę praktiką atlikti Grant Thornton Baltic.

Savo gyvenimo aprašymą (CV) siųskite el. paštu karjera@lt.gt.com į temos laukelį įrašę norimos užimti pozicijos pavadinimą.

Mūsų ofisai

Vilnius | Kaunas | Klaipėda

2004 metais trys Baltijos šalys prisidėjo prie stiprios Tarptautinės įmonių grupės ir pradėjo darbus Grant Thornton Baltic vardu. Lietuvoje mūsų komanda dirba trijuose didžiuosiuose miestuose.

Karjera

Sėkminga karjeros pradžia

Daugiau nei 80 % praktikantų pas mus pasilieka ilgiau. Pabandyk ir tu!