Kultūra ir vertybės

Skaityti daugiau

Ką mums patartumėte?

Tik apsidairykite, patarimų niekuomet netrūksta. Tačiau gerą, profesionalų patarimą surasti yra kur kas sunkiau. Vis gi, pasauly pirmaujančios kompanijos ir organizacijos ieškodamos patarimų kreipiasi į Grant Thornton.

Grant Thornton strategija yra orientuota į talentingus žmones. Būtent jie ir yra mūsų sėkmės garantas. Dirbdami su mumis, Jūs gausite reikiamą pagrindą, kuris padės Jums tapti patikimu ekspertu.

Kodėl pasirinkti Grant Thornton?

Mūsų kolektyvas dirbdamas vadovaujasi Grant Thornton išskirtinumo taisyklėmis, kurios suteikia galimybę mūsų žmonėms veikti dinamiškai. Grant Thornton išskirtinumą sudaro šie elementai:

  • Mūsų kultūra: mes džiaugiamės, jog su mumis dirba tiek daug talentingų ir perspektyvių žmonių, kurie įneša į mūsų organizaciją kūrybiškumo ir entuziazmo. Mes mokomės vieni iš kitų, bendradarbiaujame norėdami pasiūlyti išskirtinius rezultatus savo klientui.
  • Įsitraukimas: mes manome, jog darbuotojas neturi turėti dviejų asmenybių, vienos – darbui, kitos – gyvenimui. Todėl mes skatiname savo žmones atskleisti ir vystyti jų individualias savybes. Džiaugiamės, jog komandos narių skirtumai praturtina mūsų kolektyvą ir įgalina mus sukurti geresnį rezultatą mūsų klientui.
  • Tobulėjimas: savo komandą kviečiame tobulinti įgūdžius specialiuose mokymuose bei lyderystės programose. Siūlome dalyvauti CA (specialiose) apskaitos programose. Mūsų komanda taip pat tobulinasi kituose aukštos kokybės vidiniuose Grant Thornton akademijos mokymuose.
  • Savo ribų praplėtimas: mes suprantame, jog mūsų žmonės norėdami tobulėti ir augti, turi save išstumti iš komforto zonos. Palaikome šią iniciatyvą siūlydami pareigas, projektus bei klientus, kurie leidžia Jums augti ir tobulėti savo profesiniam kely.
  • Augančios bendruomenės: kaip ir visi žmonės, mes negalime dirbti izoliuotai. Esame bendruomenės, kuriai reikalinga mūsų pagalba, nariai. Prie šios bendruomenės gyvenimo mūsų žmonės prisdeda svariu darbo bei pasiekimų įnašu, mainais gaudami vertingos patirties.