Sergejus Abakumovas Partneris, Apskaitos skyriaus vadovas Vilnius, Lietuva (+370) 699 25964

Sergejus jau daugiau nei 7 metus vadovauja Grant Thornton Baltic UAB apskaitos grupei ir yra atsakingas už jos darbo organizavimą, finansų valdymo ir apskaitos sistemų kūrimo ir organizavimo darbus. Sergejus turi ilgesnę nei 8 metų patirtį vedant apskaitą, ruošiant ataskaitas, biudžetus, apskaitos procesų vykdymą tarp klientų padalinių. Sergejus rūpinasi ne tik klientų apskaita, bet ir kvalifikuotai padeda strateginiais klausimais, operatyviai informuoja klientus apie įmonės finansinę padėtį, formuoja ir įgyvendina įmonės finansų ir apskaitos valdymo strategijas bei rūpinasi buhalterinės ir verslo apskaitos duomenų apjungimo modeliavimu, formuoja ir deleguoja technines užduotis rezultatui pasiekti IT specialistams, analizuoja ir vertina įmonės veiklos rezultatus, pajamas ir išlaidas, teikia išvadas ir rekomendacijas dėl finansinės veiklos efektyvumo, mokesčių ir patiriamų kaštų optimizavimo.

Sergejaus grupės klientai - vidutinės ir didelės farmacijos, oro linijų, nekilnojamojo turto, prekybos, gamybos sektorių Lietuvos ir tarptautinės įmonės.

Sergejus dalyvauja įvairiose tarptautinėse buhalterių konferencijose, domisi apskaitos procesų automatizacija ir tobulinimu, IT infrastruktūra, todėl yra dažnai kviečiamas apžvelgti naujausias apskaitos tendencijas ir moderniausias technologijas apskaitos ir finansų srityje.

Kvalifikacija
  • Verslo vadyba, magistro laipsnis
  • Sertifikuotas ,,Accountex" programos dalyvis