hero banner
Laurynas Totoraitis
Vilnius, Lietuva
Teisinių konsultacijų​ skyriaus vadovas

Laurynas Totoraitis

Laurynas Totoraitis

Laurynas Totoraitis yra patyręs teisės projektų vadovas. Jis organizavo daugiau nei 15 žmonių komandų darbą, todėl yra pasirengęs sklandžiai įgyvendinti sudėtingus teisinius projektus.

Per daugiau nei septynerius darbo projektų vadovu metus, Laurynas Totoraitis ištobulino savo lyderystės įgūdžius ir išugdė stiprų gebėjimą priimti apgalvotus sprendimus.

Taip pat, Laurynas daugiau nei ketverius metus ėjo valdybos nario ir organizacijos vadovo pareigas, todėl puikiai išmano ne tik teisinius, bet ir finansų bei rinkodaros niuansus. Dėl šios priežasties jis yra vertingas įmonės finansų ir rinkodaros vadovų patarėjas.

Per daugiau nei 11 teisinio darbo metų, Laurynas užmezgė platų kontaktų tinklą Lietuvoje. Jis pats yra vieno startuolio įkūrėjastodėl puikiai supranta startuolių bendruomenės poreikius ir mąstymą.

Laurynas taip pat yra tarptautinis teisės ekspertas, prisidėjęs prie Europos Komisijos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) projektų žmogaus teisių ir teisingumo reformų srityse.

 

Ekspertinės sritys: ES bendroji skaitmeninė rinka, vartotojų apsauga, darbo teisė, žmogaus teisės, teisingumo reformos.

Laurynas Totoraitis
Teisinių konsultacijų​ skyriaus vadovas
Laurynas Totoraitis
Pažinkite mūsų darbuotojus