article banner

Kultūra ir vertybės

Grant Thornton vidinė kultūra jau daugiau nei 100 metų nukreipia mus teisinga linkme.

Daugiau nei 56 000 darbuotojų visame pasaulyje dirba kartu laikydamiesi vienos strategijos, vadovaudamiesi tomis pačiomis vertybėmis tam, kad galėtų išlaisvinti dinamiškų verslų augimo potencialą. 

Priežastis ir instinktas

Grant Thronton tinkle naudojame žodžių junginį „priežastis ir instinktas“ kalbėdami apie ypatingą įmonės kultūrą bei požiūrį. Šis išskirtinis požiūris apjungia techninį meistriškumą, kruopštumą, sukauptą patirtį, turimas įžvalgas bei intuityvius sprendimus. Mes tikime, jog ši kombinacija skatina geresnius santykius, gilesnį kliento situacijos supratimą bei leidžia pateikti prasmingesnį patarimą. Mūsų šūkis „Instinktas augti“ parodo ne tik tai, ką mes teikiame klientams, bet ir kaip tai darome. 

Dinamiškas verslas

Patys būdami dinamiška organizacija (2012 m. ir 2013 m. Grant Thornton pripažintas kaip greičiausiai augantis apskaitos tinklas pasaulyje) mielai dirbame su dinamišku, ambicingu verslu. Todėl kasdieną nuoširdžiai stengiamės prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo – savo klientų, darbuotojų ir visuomenės tikslų bei tobulėjimo siekio įgyvendinimo. 

Bendradarbiavimo kultūra

Bendradarbiavimas ir vieningumas sieja viso pasaulio Grant Thornton žmones. Dirbame laikydamiesi vienos strategijos, vadovaudamies tomis pačiomis vertybėmis, kultūra. Visą tai darome tam, kad kiekviename pasaulio krašte galėtume pasiūlyti Jums pačius geriausius sprendimus, aktualiausius bei prasmingiausius verslo patarimus.

Mūsų CLEARR vertybės

Savo darbe vadovaujamės 6 esminiais principais, dar žinomais kaip CLEARR vertybės:

  • Bendradarbiavimas (Collaboration) – dirbame kartu, vienas kitam padedame;
  • Lyderystė (Leadership) – skatiname vienas kitą būti geriausiais kokiais tik galime būti;
  • Tobulumas (Excellence) – niekuomet nesitenkiname pasiektu rezultatu, visuomet stengiamės rasti būdą, kaip darbą atlikti dar geriau;
  • Judrumas (Agility) – mums patinka keistis, mąstyti plačiai, veikti greitai;
  • Atsakomybė (Responsibility) – elgiamės atsakingai, kadangi žinome, jog darome įtaką kitiems;
  • Pagarba (Respect)  išklausome bei suprantame, kuriame sąžiningus santykius.

Jei Tau šios vertybės yra tokios pat svarbios kaip ir mums, tuomet kviečiame Tave prisijunti prie mūsų kolektyvo. Sužinoti daugiau apie galimybę tapti didelės tarptautinės komandos dalimi.