article banner
Privatumo politika

Privatumo pranešimas apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą

 

Vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, mes turime pareigą Jus informuoti, kaip ir kodėl tvarkome Jūsų asmens duomenis, bei norime užtikrinti, kad taisyklės, kurių laikomės, Jums yra aiškios. Žemiau nurodome Jums pagrindinę informaciją apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą.

Kas yra Jūsų duomenų valdytojas?

Grant Thornton Baltic UAB

Įmonės kodas: 300056169

Buveinės adresas: Goštauto g. 40B, LT-01112 Vilnius, Lietuva

PVM mokėtojo kodas: LT100001220914

El. paštas: info@lt.gt.com

Telefonas: +370 (5)  212 7856

Interneto svetainė: https://www.grantthornton.lt

yra Jūsų duomenų valdytojas ir yra atsakingas už Jūsų asmeninės informacijos apsaugą.

Kokius jūsų duomenis tvarkome?

Mes saugome Jūsų vizitinės kortelės duomenis, įskaitant Jūsų vardą, pavardę, darbovietės pavadinimą, Jūsų pareigų pavadinimą, telefono, fakso numerį bei elektroninio pašto adresą.

Kokiais tikslais mes tvarkome Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenys gali būti tvarkomi Grant Thornton darbuotojų, siekiant daugiau sužinoti apie Jus, kaip klientą, kuriam mes teikiame paslaugas arba galime suteikti aktualias paslaugas. Asmens duomenys gali būti naudojami šiais tikslais:

  • teikiant mūsų paslaugas bei siūlant naujas paslaugas
  • mūsų verslo ir paslaugų plėtrai
  • teikiant Jums informaciją apie mūsų įmonę
  • analizei, pavyzdžiui, rinkos tendencijų, santykių žemėlapių ar pardavimo galimybės.

Koks yra teisinis Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas?

Vadovaujantis teisės aktais, kiekviena Jūsų duomenų tvarkymo operacija turi turėti tinkamą teisinį pagrindą. Mes tvarkome jūsų asmens duomenis šiais pagrindais:

  • Jūsų sutikimo pagrindu (pavyzdžiui, Jums užsiregistravus gauti naujienlaiškius), arba
  • išimtinais atvejais, vadovaujantis mūsų teisėtu interesu plėsti veiklą bei paslaugas.

Kam mes atskleidžiame Jūsų asmens duomenis?

Atsižvelgiant į duomenų tvarkymo tikslą, mes galime atskleisti Jūsų asmens duomenis skirtingų kategorijų gavėjams, tačiau visais atvejais, jei, tai yra leistina vadovaujantis teisės aktais. Keisdamiesi Jūsų asmens duomenimis su kitais, sudarome sutartis ir taikome saugumo priemones, kad apsaugotume Jūsų asmens duomenis bei laikomės Jūsų asmens duomenų konfidencialumo ir saugumo standartų.

Kokios yra jūsų teisės jūsų asmens duomenų atžvilgiu?

Jūs turite teisę prašyti susipažinti su Jūsų tvarkomais asmens duomenimis ir juos ištaisyti, ištrinti arba apriboti jų tvarkymą. Taip pat galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą, pareikšti prieštaravimą. Jei manote, kad Jūsų duomenų apsaugos teisės buvo pažeistos Jūs turite teisę kreiptis į kompetentingą duomenų apsaugos instituciją – Valstybinę duomenų apsaugos inspekciją, adresu A. Juozapavičiaus g. 6, LT-09310 Vilnius, el.paštu: ada@ada.lt.