article banner
INFORMACIJA VERSLUI DĖL COVID-19

Reaguojant į COVID-19 krizę: konsultacijų paslaugos

Krizių laikas yra greitų sprendimų laikas. Mūsų ekspertai puikiai supranta aktualiausius Lietuvos įmonių poreikius koronaviruso protrūkio metu. Štai kaip galime padėti Jūsų verslui.

Mokesčiai / SODROS įmokos

>> Mokesčių, įskaitant SODROS atidėjimas ir išdėstymas

Pagalba kreipiantis į mokesčių administratorių motyvuotu prašymu dėl mokesčių atidėjimo (iki metų) ir išdėstymo (keleriems metams), net jei Jūsų verslas nėra tiesiogiai COVID-19 paveiktų verslų sąraše.  

>> Mokestinės naštos lengvinimas, mokestinės lengvatos 

Pagerinkite verslo pinigų srautus gaudami mūsų pagalbą dėl mokestinės naštos lengvinimo ir mokesčių lengvatų. Šios paslaugos taip pat galimos ir sėkmės užmokesčio” pagrindu, kas reiškia, kad jos nieko Jūsų verslui nekainuos, nebent bus faktiškai realizuoti mokestiniai sutaupymai. Ši paslauga yra saugi, kadangi sistemingai kreipiamasi į mokesčių administratorių raštiško patvirtinimo ir parengiamas gynybinis segtuvas" (angl. defense file") galimam mokestiniam patikrinimui. 

>> Kainodaros tarp asocijuotų asmenų konsultavimas ir atitikties užtikrinimas 

Nepaisant COVID-19, 2020 m. birželio 15 d. verslai, kurių metinės pajamos viršijo 3 mln. EUR ir jų sandoriai su asocijuotais asmenimis viršijo 90 tūkst. EUR, privalo turėti kainodaros dokumentaciją tokiems sandoriams. Jos neturėjimas gali būti baudžiamas bauda vadovui nuo 1800 EUR ir verslo paskelbimu ,,nepatikimu mokesčių mokėtoju". Grant Thornton gali padėti užtikrinant efektyvų atitikimą Lietuvos kainodaros tarp asocijuotų asmenų reikalavimams.  

Mokesčių ekspertas
Vykintas Valiulis Susisiekite

Finansinių konsultacijų pagalba

>> Kritinis pinigų srauto valdymas

Pagalba priimant pagrįstus ir greitus pinigų srauto valdymo sprendimus. Informacijos srautų gavimo proceso suderinimas tarp įvairių įmonės departamentų ir išorinių partnerių, siekiant operatyviai gauti pinigų srautų situaciją bei patikimą prognozę sparčiai besikeičiančioje aplinkoje.

>> Finansavimo sprendimai

Finansinių sprendimų paieška, reikiamos informacijos parengimas įmonės vadovybei bei skolintojams ar naujiems akcininkams. Dalyvavimas derybose bei sprendimų paieškų diskusijose.

>> Pardavimų bei kaštų modeliavimas

Pardavimų apimčių, kainų, lūžio taško modelių kūrimas ir skaičiavimas, jautrumo analizė. Konsultacijos dėl praktinio modeliavimo rezultatų įgyvendinimo.

Finansų ekspertas
Šarūnas Brazdžius Susisiekite

Teisinė pagalba

>> Darbo teisės priemonės pagalbai pandemijos metu

Patarimai dėl darbo teisės, įskaitant nuotolinį darbą, nedarbingumą, atostogas, darbo sutarčių nutraukimą ir kolektyvinį atleidimą ar restruktūrizavimą.

>> Subsidijos dėl prastovų ekstremaliosios padėties ar karantino metu 

Teisiniai patarimai padedantys suprasti sudėtingą prastovų subsidijų reglamentavimą, įsk. dėl dalinių prastovų. Kartu su apskaitos ir finansų kolegomis, mes taip pat galime apskaičiuoti, kuris būdas yra optimaliausias Jūsų verslo situacijoje. 

Teisininkė
Dovilė Boguševičienė Susisiekite