Dinamiškos organizacijos gali pasiekti nuostabių dalykų su tinkama pagalba. Tam reikalingi verslo patarėjai, kurie supranta Jūsų verslą, veiklos sritį bei mato Jūsų augimo galimybes. Techninis meistriškumas, vidinė kultūra, kliento išklausymas ir girdėjimas leidžia mums puikiai atlikti patarėjo vaidmenį.

Grant Thornton tarptautinė patirtis, puikus aptarnavimas, efektyvūs ir tvirti santykiai – tai savybės leidžiančios kurti pridėtinę vertę Jūsų verslui.

Kvietimas Kvietimas augti

Išlaisvinkite savo augimo potencialą

Skaityti daugiau

Kas mes esame?

Daugiau nei 47 000 žmonių 130 valstybių dirba kartu laikydamiesi vienos strategijos, vadovaudamiesi tomis pačiomis vertybėmis ir gaudami 4,1 mlrd. € pajamų per metus. Dirbame tam, kad Jūs visuomet būtumėt vienu žingsniu priekyje konkurentų. Esame pasaulyje atpažįstamas ir gerbiamas prekės ženklas. Esame viena iš pagrindinių apskaitos paslaugas visame pasaulyje teikiančių organizacijų atpažįstamų ne tik įmonių savininkų, bet ir tarptautinius standartus reguliuojančių organų visame pasaulyje.

Mūsų teikiamos paslaugos pasižymi unikalia savybių kombinacija:

  • Tarptautinės žinios ir techninis meistriškumas;
  • Asmeniškas partnerių ir vyriausiųjų specialistų dėmesys;
  • Į atsakymus orientuotas paslaugų teikimo modelis;
  • Nuoširdus noras ir pastangos išlaisvinti Jūsų augimo potencialą.

Kaip mes dirbame?

Mes investuojame savo laiką tam, kad suprastume Jūsų verslą bei galėtume pateikti prasmingą patarimą ateities veiklai. Veikiame greitai – vengiame hierarchijos, trumpiname sprendimo priėmimo grandinę ir įgaliname savo komandas. Viskas dėl to, kad patarimą gautumėte laiku, ypač tuomet, kai laikas spaudžia.

Kodėl mes tai darome?

Mes nuoširdžiai norime padėti Jums išlaisvinti Jūsų augimo potencialą. Nepriklausomai nuo to, ar norėtumėte padidinti akcijų vertę, pagerinti veiklos efektyvumą, ar padidinti investuotojo pasitikėjimą Jumis, mes visuomet stengiamės suderinti tai, kas geriausia Jums ateityje, ilguoju laikotarpiu, su sprendimais, kurie pagelbėtų Jums dabar, trumpuoju laikotarpiu. 

                                                                                                                                                        

Dinamiška alternatyva

Sužinokite daugiau apie Grant Thornton:

  • Dirbame visame pasaulyje;
  • Turime pasaulines galimybes;
  • Bei puikią reputaciją;
  • Kuriame tinkamą aplinką darbui;
  • Dirbame kitaip.