Seminaras: Mokesčių ir darbo užmokesčio reforma nuo 2019 m. Klaipėdoje

Gerbiamieji,

Kviečiame į Grant Thornton Baltic UAB organizuojamą seminarą ,,Mokesčių ir darbo užmokesčio reforma nuo 2019 m." Klaipėdoje.
 

Seminaras vyks gruodžio 5 d. (trečiadienį), 9 val., Klaipėdos viešbučio Amberton konferencijų salėje, Naujojo Sodo g. 1., Klaipėdoje.

Seminaro dalyviai, be priimtos mokesčių reformos, detaliai nagrinės ir vis dar iki galo neaiškius probleminius klausimus:

  1. Darbo užmokesčio apskaičiavimo naujovės nuo 2019 m. – kas keisis ir kaip tam pasiruošti?
  2. Gyventojų pajamų mokesčio naujovės nuo 2019 m. – kas keisis ir kaip tai optimaliai panaudoti motyvuojant darbuotojus?

Seminaro uždavinys supažindinti įmones su mokesčių ir darbo užmokesčio reforma nuo 2019-01-01. Seminaro metu nagrinėsite perteiktą seminaro medžiagą ir galėsite užduoti Jums rūpimus klausimus.

 

Seminaro kaina: 50.00 Eur (kava/arbata), užsiregistravus ir apmokėjus iki 2018-12-03.

Nepranešus prieš 3 dienas iki seminaro ir neatvykus į mokymus – mokestis negrąžinamas. Organizatoriai pasilieka teisę atšaukti seminarą. Atšaukimo atveju grąžinama visa sumokėta suma.

 

Registruotis (pažymėkite seminaro pavadinimą ir datą, įmonės pavadinimą, dalyvio vardą pavardę, telefono nr.):

El. paštu:  info@tivakademija.lt   

teises.verslo.akademija@gmail.com

http://www.tivakademija.lt/KONTAKTAI/

https://www.facebook.com/tivakademija/

Pranešėjai
Kristina Mikučionienė Darbo užmokesčio skyriaus vadovė. Kristina jau 10 metų organizuoja darbo užmokesčio apskaitą vietinėms bei tarptautinėms įmonėms, o nuo 2009 m. sėkmingai vadovauja bei koordinuoja Grant Thornton Baltic darbo užmokesčio skyriaus darbą. Kristina ir jos komanda vykdo visus su darbo užmokesčio apskaita susijusius darbus, konsultuoja darbuotojus ir darbdavius darbo užmokesčio apskaitos ir personalo apskaitos dokumentų pildymo, su darbo santykiais susijusių mokesčių (GPM, SODRA) klausimais. Kristina yra oficiali Grant Thornton Baltic partnerystės su ADP atstovė. ADP yra lyderiaujantis verslo sprendimų tiekėjas pasaulyje, apimantis žmogiškųjų išteklių, įskaitant administravimo, darbo užmokesčio ir mokesčių sritis. Šiandienai Grant Thornton Baltic teikia paslaugas 26 ADP tarptautiniams klientams. Kristina taip pat skaito pranešimus seminaruose, konferencijose arba individualiai klientams apie pasikeitimus bei naujoves darbo teisės bei darbo užmokesčio temomis.
Virginija Guleva Virginija turi daugiau, kaip 12 metų patirties darbo mokesčių srityje. 6 iš šių metų praleido dirbdama Valstybinės mokesčių inspekcijos mokesčių informacijos skyriuose. Likusius 3 metus Virginija dirbo mokesčių konsultante pirmaujančiose Lietuvoje teisės firmose. Virginijos ekspertinės sritys: mokestiniai ginčai, tiesioginiai mokesčiai, mokestinių lengvatų taikymas, sandorių apmokestinimas, mokesčių teisė.

Grant Thornton Baltic UAB
  • Klaipėdos viešbučio Amberton konferencijų salė,
  • Naujojo Sodo g. 1., Klaipėda
Tel: +370 610 20635 Contact: