Mokymai duomenų apsaugos profesionalams ir konsultantams! Mūsų dviejų dienų CIPP / E mokymai yra efektyvus, interaktyvus būdas išmokti pagrindinių duomenų apsaugos koncepcijų, kurios taip pat yra neatsiejama CIPP / E sertifikavimo egzamino dalis. Mokymų metu susitiksite su bendraminčiais, įgysite pagrindinių įgūdžių, reikalingų CIPP / E sertifikavimo egzaminui laikyti. „Grant Thornton Baltic“ yra oficialus Tarptautinės privatumo specialistų asociacijos (angl. IAPP, International Association of Privacy Professionals) mokymų partneris Lietuvoje, Estijoje ir Latvijoje!

Dėl greitai atsirandančių technologinių naujovių informacijos privatumas tampa vis svarbesnis ir sudėtingesnis kiekvieną dieną, kai renkama ir / arba keičiamasi vis daugiau duomenų. Kuo technologija tampa sudėtingesnė ir invazingesnė, tuo sudėtingiau tampa apsaugoti duomenis bei atitikti duomenų apsaugos nuostatas bei įstatymus. Kadangi privatumas tapo verslo būtinybe, atsirado poreikis kvalifikuotiems specialistams, išmanantiems privatumą ir duomenų apsaugą.

Specialistai gali padėti įmonėms ir viešojo sektoriaus įstaigoms vykdyti duomenų apsaugos reguliavimo reikalavimus ir pasirūpinti, kad klientų bei darbuotojų duomenys būtų tvarkomi atsakingai ir saugiai.

„Grant Thornton Baltic“ siūlo 2 dienų CIPP / E sertifikavimo mokymus Vilniuje, Lietuvoje, 2020 m. rugsėjo 16–17 dienomis. Mokymai vyks anglų kalba ir apims svarbiausius visos Europos įstatymus ir kitus teisės aktus. Mokymuose bus apžvelgiamos ir analizuojamos gerosios praktikos ir patirtys, susijusios su įmonių duomenų ir informacijos apsaugos taisyklių laikymusi. Besimokantieji įgis supratimą apie Europos privatumo užtikrinimo modelį, pagrindinę privatumo terminologiją ir praktines asmens duomenų ir tarpvalstybinių duomenų srautų apsaugos koncepcijas.

CIPP / E yra vienintelė ANSI akredituota visame pasaulyje pripažinta duomenų apsaugos sertifikavimo programa. Sertifikatą išduoda IAPP. „Grant Thornton Baltic“ yra vienintelis oficialus IAPP mokymo partneris Estijoje, Lietuvoje ir Latvijoje.

Mokymų metu but aptartos šios temos:

 1. Europos duomenų apsaugos įstatymai ir reguliavimo institucijos, suderintos teisinės sistemos link evoliucija.
 2. Kontrolierių ir duomenų tvarkytojų vaidmenys ir santykiai.
 3. BDAR taikymo principai
 4. Informacijos teikimas paaiškina įsipareigojimus teikti duomenų subjektams ir priežiūros institucijoms informaciją apie duomenų tvarkymo veiklą.
 5. Duomenų subjektų teisių aprašymas, tų teisių taikymas ir duomenų valdytojo bei duomenų tvarkytojo įsipareigojimai.
 6. Duomenų tvarkymo saugumas ir duomenų valdytojų bei duomenų tvarkytojų pareigos užtikrinti asmens duomenų saugumą.
 7. Atskaitomybė apima duomenų apsaugos valdymo sistemų aptarimą, duomenų apsaugos poveikio vertinimus, privatumo politiką ir duomenų apsaugos pareigūno vaidmenį.
 8. Tarpvalstybinis duomenų perdavimas nubrėžia duomenų perdavimo už Europos ekonominės erdvės ribas galimybes ir įsipareigojimus.
 9. Priežiūra ir vykdymas apibūdina priežiūros institucijų vaidmenį, galias ir procedūras; Europos duomenų apsaugos valdybos sudėtis ir užduotys.
 10. Atitikimas aptaria Europos duomenų apsaugos įstatymų taikymą, teisinius pagrindus ir atitikties reikalavimus tvarkant asmens duomenis.

Į mokymų paketą įeina:

 1. Oficiali IAPP mokymo medžiaga
 2. Pietūs ir kavos pertraukėlės
 3. Mokymo baigimo pažymėjimas / sertifikatas
 4. Priėmimas į CIPP / E sertifikavimo egzaminą
 5. 12 mėnesių IAPP narystės mokestis
Lektorius
Maili Torma „Grant Thornton Baltic“ duomenų apsaugos specialistė (turi ir CPPI / E ir CIPM sertifikatus)

Mokymų kaina ir registracija

2 dienų sertifikavimo mokymai kainuoja 1 600 EUR (+ PVM).

Norėdami užsiregistruoti siųskite el. laišką adresu kristina.rakauskaite@lt.gt.com arba paskambinkite mums telefonu +370 610 20635 iki 2020 m. rugsėjo 9 d.

Jei turite klausimų apie CIPP / E mokymus ar pažymėjimą, nedvejodami susisiekite su lektore Maili Torma telefonu +372 626 0500 arba el. paštu maili.torma@ee.gt.com.

 

IAPP narystės privalumai

IAPP, įkurta prieš 20 metų, yra tarptautinė privatumo specialistų asociacija, turinti daugiau nei 55 000 narių visame pasaulyje.

IAPP nariai gali dalyvauti išskirtinėse tarptautinėse konferencijose, regioniniuose susitikimuose ir turėti prieigą prie reguliariai leidžiamos informacinės medžiagos, naujienų ir tyrimų. IPAPP išduotas CIPP / E sertifikatas suteikia didelį konkurencinį pranašumą Europos darbo rinkoje dėl sertifikuotų duomenų apsaugos ekspertų trūkumo. Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia. [ 602 kb ]

 

 • 2020 m. rugsėjo 16-17 d., 9:00 - 17:00 val. Vilnius, Lietuva Naujausia informacija netrukus!
Tel: +370 610 20635 Contact:
event download block