Privatumas

Grant Thornton International siekia apsaugoti lankytojų privatumą internetinėje svetainėje. Prašome atidžiai perskaityti šią politiką; tai padės Jums geriau suprasti, kaip mes naudojame Jūsų asmeninius duomenis. Mes turime teisę keisti privatumo politiką, bet kuriuo metu be atskiro pranešimo, todėl prašome pasitikrinti kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų svetainėje.

Pateikdami mums asmeninę informaciją, Jūs sutinkate, kad surinkta informacija būtų naudojama pagal mūsų privatumo politiką, įskaitant mūsų slapukų („cookies“) naudojimą kaip išdėstyta toliau.

Kokius asmeninius duomenis mes renkame?

Mes renkame informaciją apie Jūsų interneto protokolo (IP) adresą tam, kad galėtume Jums siųsti ir iš Jūsų gauti informaciją interneto pagalba.

Jums lankantis mūsų internetinėje svetainėje, pateikiant užklausą, užsisakant periodinius leidinius arba prašant papildomos informacijos, Jūsų gali būti paprašyta pateikti kai kuriuos asmeninis duomenis, tokius kaip vardas, adresas, telefono numeris ir elektroninio pašto adresas.

Kaip mes naudojame Jūsų asmeninius duomenis?

Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją, teikdami informaciją Jums arba Jūsų organizacijai.

Mes taip pat galime panaudoti Jūsų asmeninis duomenis atlikdami tyrimus apie mūsų klientų ir lankytojų demografiją, interesus ir elgesį. Mes tai darome norėdami geriau suprasti mūsų lankytojus, klientus ir potencialius klientus. Šie duomenys yra renkami ir analizuojami apibendrintoje ir anoniminėje bazėje.

Pateikus mums asmeninius duomenis, jie gali būti persiųsti į bet kuriuos serverius visame pasaulyje ir gali būti naudojami, saugomi ir apdorojami bet kurioje pasaulio vietoje.

Kad ir kokius duomenis mes rinktume, apdorotume ar naudotume Jūsų asmeninę informaciją, mes imamės veiksmų, kurie užtikrintų, kad duomenys būtų laikomi saugiai pagal mūsų privatumo politiką.

Kam gali būti atskleista Jūsų asmeninė informacija?

Mes galime perduoti Jūsų asmeninius duomenis asmenims, kuriems šių duomenų reikia norint įvykdyti Jūsų užsakytas mūsų paslaugas arba įvykdyti bet kokį mokėjimą. Kai kurie iš jų gali būti už Europinės ekonominės erdvės ribų.

Mes galime perduoti Jūsų asmeninę informaciją kitoms Grant Thornton įmonėms narėms, esančioms atitinkamoje šalyje, ar mūsų duomenų bazėms.

Mes neatskleidžiame Jūsų asmeninės informacijos išskyrus tai, kas nurodyta anksčiau, arba tuos atvejus, kai būsime priversti tai padaryti, arba mums bus leista tai padaryti pagal įstatymus, ar mums to reikės norint toliau vystyti verslą (pavyzdžiui, kai mes perduosim paslaugas kitiems arba mums perduos tvarkyti kitų duomenis).

Tiesioginė rinkodara

Jūs galite bet kuriuo metu pareikalauti, kad nustotume naudoti Jūsų asmeninę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslams. Jei norite tai padaryti, prašome susisiekti su mumis.

Nuorodos

Mūsų svetainėje yra nuorodų į kitas Grant Thornton International nares ir jų internetines svetaines, tačiau ši privatumo politika taikoma tik asmeniniams duomenims, surinktiems per Grant Thornton International svetainę ir kaip ta surinkta informacija yra naudojama Grant Thornton International. Privatumo politika netaikoma tikrajai narei ar įmonei veikiančiai Grant Thornton vardu. Mes nesame atsakingi už privatumo apsaugą kitose svetainėse. Mes raginame savo lankytojus būti atidžiais paliekant mūsų svetainę ir perskaityti kitų svetainių, kurios renka ar naudoja asmeninius duomenis, privatumo politiką.

Apsauga

Atsižvelgiant į tai, kad saugus duomenų perdavimas internetu, arba bet kuriuo kitu ryšiu negali būti garantuotas visu 100% apdraudimas, bet mes imamės visų atitinkamų priemonių apsaugoti jūsų asmeninius duomenis.

Kontaktai

Tai yra Grant Thornton International, nevykdančios praktikos, neprekybinės tarptautinės skėtinės organizacijos, kuri neteikia paslaugų, internetinė svetainė.
Jei norėtumėte paprašyti informacijos apie Jūsų asmeninius duomenis, prašome susisiekti su mumis.

Netikslumai ir pataisymai

Mes norėtume, kad Jūsų asmeniniai duomenys būtų tikslūs ir nepasenę. Jei Jūs pastebėsite bet kokią klaidą ar netikslumą, prašome susisiekti su mumis.