• „Grant Thornton Baltic“ UAB jungiasi su advokatais

Nuo šių metų kovo mėn. 1 d. tarptautinė audito ir apskaitos bendrovė „Grant Thornton Baltic“ UAB bei advokatų profesinė bendrija 3law „Miškinis ir partneriai“ stiprina savo pajėgumus: „Grant Thornton Baltic“ UAB mokesčių ir teisės komandą papildo bei asocijuotais partneriais tampa advokatų profesinė bendrija 3law „Miškinis ir partneriai“. Po susijungimo profesionalių teisininkų ir mokesčių ekspertų skyrių sudarys daugiau kaip 18 specialistų.

Naujaisiais „Grant Thornton Baltic“ UAB partneriais tampa modernus profesionalių teisininkų kolektyvas, kuris specializuojasi verslo, mokesčių ir finansų, darbo, baudžiamojoje teisėje. Advokatų bendrijai vadovauja du partneriai: advokatas Algirdas Miškinis ir advokatė Dovilė Aukštuolytė.

Pasak Algirdo Miškinio, teisinių paslaugų rinka nuolat keičiasi: projektų apimtys didėja, sandoriai ir projektai tampa vis sudėtingesni, o siekiant išspręsti klientų iškeltus uždavinius dažnai tenka pasitelkti tarptautinius ryšius.

„Dirbdami bendrai su tokia globalia kompanija kaip „Grant Thornton Baltic“, kuri priklauso tarptautiniam tinklui „Grant Thornton“, turinčiam daugiau nei 47 000 specialistų net 130 šalyse, galėsime sparčiau plėstis ir aptarnauti klientus visame Baltijos regione, pasiūlyti kvalifikuotą teisinę ir mokestinę pagalbą vystant verslą daugelyje pasaulio šalių“, – struktūrinius pokyčius komentuoja Algirdas Miškinis.

„Susijungimas atvers platesnes galimybes teikti kompleksines - teisines, mokesčių, apskaitos, audito, finansines ir kt. – paslaugas „vieno langelio“ principu. Atsižvelgiame į augančius klientų poreikius bei didėjančią teisinių konsultacijų paklausą, todėl labai džiaugiamės, kad prie „Grant Thornton Baltic“ UAB teisės ir mokesčių departamento prisijungia naujas partneris su puikia profesionalų komanda. Tikimės abipusio efektyvaus bendradarbiavimo, kuriant pridėtinę vertę klientams“, - teigia Genadijus Makuševas, „Grant Thornton Baltic“ UAB direktorius.

Apie UAB „Grant Thornton Baltic“

UAB „Grant Thornton Baltic“ yra sparčiausiai pasaulyje nuo 2011 m. augančios audito įmonių grupės „Grant Thornton International Ltd“ narė. „Grant Thornton Baltic“ veiklą vykdo 22 metus ir yra viena ilgiausiai veikiančių ir didžiausią patirtį turinčių apskaitos bendrovių Baltijos šalyse.

UAB „Grant Thornton Baltic“ teikia kompleksines paslaugas visose trijose Baltijos šalyse. Bendrovė atlieka vidaus ir išorės auditą, teikia kitas su auditu susijusias paslaugas, mokesčių konsultavimo, teisines, apskaitos, užsakomąsias vyriausiojo finansininko ir apskaitininko paslaugas, finansų ir verslo, įskaitant sujungimo ir įsigijimo, konsultacijas.

Prestižinis apskaitos leidinys „International Accounting Bulletin“ 2015 m. pripažino „Grant Thornton“ tinklą geriausiu darbdaviu pasaulyje.

Daugiau informacijos teirautis:

Kristina Rakauskaitė, Grant Thornton Baltic UAB rinkodaros ir komunikacijos vadovė, tel. 8610 20635, e. paštas kristina.rakauskaite@lt.gt.com.